Udany turniej tenisa w Złotowie Darka i Pawła Błażejewskich

W Złotowie odbył się turniej tenisa ziemnego z cyklu Euro Eco Festiwal. Darek Błażejewski GTT ( lat 15) zagrał do lat 18. Zgłosiło się ośmiu zawodników. W pół finale pokonał Stasia Leszczyńskiego 6:3 6;1. W finale niestety

przegrał 1;6 2;6 z Patrykiem Wnuk. Ostatecznie Darek zajął drugie wysokie miejsce jak na 15 latka. Dzień póżniej odbył się turniej dla dzieci młodszych, Paweł Błażejewski GTT ( lat 8) zagrał po raz pierwszy w turnieju poza Głogowem. W tej kategorii zagrało 7 zawodników grano systemem ,, Każdy z każdym”. Po dobrej grze o trzecie miejsce uległ Kai Ponieckiej i zajął 4 miejsce. Brawo dla braci za wyniki jakie osiągnęli w tym turnieju, po mimo wakacji, nie zapomnieli o dyscyplinie którą uprawiają. Trenerzy Andrzej i Maciej Kulhawik.