Podsumowanie turnieju dla dzieci
Dnia 21 czerwca odbył się turniej tenisa ziemnego dla wszystkich chętnych, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w trzech kategoriach wiekowych do lat 12, 14 i 19. Turniej odbył się w skrajnych warunkach atmosferycznych i wszyscy uczestnicy doświadczyli gry w afrykańskim upale. Organizatorzy przygotowali poczęstunek i zimne napoje. Do turnieju przystąpiło 35 tenisistów z Głogowa i okolic.
Wyniki poszczególnych kategorii:
Dziewczęta do lat 12
- Błażejewska Alicja
- Zdyb Natalia
- Olejko Aleksandra
- Prutska Marianna
Chłopcy do lat 12
- Basiński Witek
- Kearney Antoni
- Kania Aleksander
- Harhaj Jakub
Dziewczęta do lat 14
- Nowakowska Nikola
- Demczuk Polina
- Michoń Liliana
Chłopcy do lat 14
- Kotwas Marcel
- Skruch Oliwier
- Kamiński Maciej
- Narkiewicz Kamil
Dziewczęta do lat 19
- Straszewska Dominika
- Dohnel Matylda
- Czyczyk Aleksandra
- Kiedrowska Maja
Chłopcy do lat 19
- Jagucak Konrad
- Bilski Oskar
- Surdyk Bartosz
Serdeczne gratulacje i podziękowania dal wszystkich, którym się chciało przyjść i uczestniczyć w zmaganiach sportowych. Wszyscy wygrani otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Głogowa.












