Podsumowanie turnieju dla dzieci

Dnia 21 czerwca odbył się turniej tenisa ziemnego dla wszystkich chętnych, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności w trzech kategoriach wiekowych do lat 12, 14 i 19. Turniej odbył się w skrajnych warunkach atmosferycznych i wszyscy uczestnicy doświadczyli gry w afrykańskim upale. Organizatorzy przygotowali poczęstunek i zimne napoje. Do turnieju przystąpiło 35 tenisistów z Głogowa i okolic.

Wyniki poszczególnych kategorii:

Dziewczęta do lat 12

  1. Błażejewska Alicja
  2. Zdyb Natalia
  3. Olejko Aleksandra
  4. Prutska Marianna

Chłopcy do lat 12

  1. Basiński Witek
  2. Kearney Antoni
  3. Kania Aleksander
  4. Harhaj Jakub

Dziewczęta do lat 14

  1. Nowakowska Nikola
  2. Demczuk Polina
  3. Michoń Liliana

Chłopcy do lat 14

  1. Kotwas Marcel
  2. Skruch Oliwier
  3. Kamiński Maciej
  4. Narkiewicz Kamil

Dziewczęta do lat 19

  1. Straszewska Dominika
  2. Dohnel Matylda
  3. Czyczyk Aleksandra
  4. Kiedrowska Maja

Chłopcy do lat 19

  1. Jagucak Konrad
  2. Bilski Oskar
  3. Surdyk Bartosz

Serdeczne gratulacje i podziękowania dal wszystkich, którym się chciało przyjść i uczestniczyć w zmaganiach sportowych. Wszyscy wygrani otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Głogowa.