Udany turniej Szczawieński Wielki Szlem

W dniu 26 maja 2018r nasi zawodnicy GTT: Adaś Łukasiewicz oraz bracia Marcin i Piotr Szczepanowscy postanowili uczcić w sposób tenisowy Dzień Mamy biorąc udział w turnieju Roland Szczawno z cyklu Szczawieński Wielki Szlem. W grupie do lat 9 (pomarańczowa) Adam bez większych problemów pokonał 4 zawodników przechodząc do półfinału bez straty nawet 1 gema. Tam spotkał się liderką rankingu Szczawieńskiego Wielkiego Szlema, którą po zaciętym meczu pokonał biorąc odwet sportowy za przegrany finał w poprzedniej edycji. Niestety w finale Adam uległ innej zawodniczce osiągając ostatecznie drugie miejsce w turnieju. W grupie 9 osób z kategorii do lat 10 (zielona) wystąpił Piotrek Szczepanowski, który wygrał 3 z 4 meczy osiągając ostatecznie dobre 4 miejsce. Pojedynki rozgrywane  przez niego były na wysokim poziomie tenisowym a o ich zaciętości świadczy fakt, że wszystkie zwycięskie mecze kończyły się tie-breakami. Niestety do przysłowiowego „miejsca na pudle” brakło troszeczkę tenisowego szczęścia bo potencjału, zdolności technicznych oraz siły charakteru  Piotrkowi na pewno nie brakuje. W najmłodszej kategorii do lat 8 (czerwona) wystąpił najmłodszy Marcin, który uzyskał 5 miejsce w turnieju co jest jego życiowym sukcesem. Jak zatem widać zawodnicy Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego przywieźli z Szczawna Zdroju trofea które z dumą mogli zadedykować swoim mamom.