Turniej nocny zakończony

To już kolejny nocny  turniej tenisa ziemnego im. Andrzeja Vogta, a jednocześnie przedostatni turniej organizowany przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe na kortach miejskich przy ulicy Wita Stwosza 1
w tym sezonie. Panie grały mecze singlowe, a panowie debel.

Jak przez cały sezon 2015 pogoda była znakomita. W piątek o godzinie 18.00, 6 pań i 20 panów przystąpiło do gry, rozgrywki trwały do godziny 3,30 rano i rozegrano 30 skróconych spotkań . Panie ze względu na mniejszą frekwencję w tym dniu zakończyły zmagania. Czwarte miejsce zdobyła Danuta Ławrowska, trzecie Ebyta Blida , na pierwszym miejscu uplasowała się Ania Białek, która w finale pokonała Dorotę Rzepecką.

Panowie musieli się zmagać jeszcze w sobotę od godziny 18.00 do 22.00. rozegrali mecze półfinałowe i o trzeci miejsce i finał. Najlepszą parą okazali się Mariusz Bajer i Jan Tokarz, którzy pokonali Dariusz Lewandowskiego i Kamila Kuraczyckiego. Natomiast w walce o trzecie miejsce lepsi od Tomasza  Kiemony i Krzysztofa Kurka, okazali się Wojciech Skołozdrzy i Piotr Kurzycki.

Wszystkie zawodniczki i zawodnicy od pierwszego do czwartego miejsca otrzymali puchary ufundowane przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe, które również zadbało o regenerację zawodników i około godziny dziewiątej w piątek zaprosiło wszystkich na grilla.