Podsumowanie turnieju dla najmłodszych

W niedzielę 24 maja, na kortach miejskich przy ulicy Wita Stwosz zakończył się turniej tenisa ziemnego „Dzień Dziecka ze „Sportingiem”. Pierwsza część turnieju do lat 8 i 10, dziewczęta i chłopców. Wyniki w poszczególnych grupach:
Dziewczęta do lat 8
1. Kuziora Aleksandra
2. Osomańska  Laura
3. Darowska  Jagoda

Chłopcy do lat 8:
1. Porębski         Krzysztof
2. Osomański     Paweł
3. Gabrysz         Szymon
4. Guziński         Marcel

Dziewczęta do lat 10:
1. Szczepanowska Joanna
2. Witczak Dominika
3. Dyba Julia
4. Madecka Nikola

Chłopcy do lat 10:
1. Hapke         Alan
2. Porębswki   Grzegorz

3. Rozmus       Jakub
4. Pielech         Adam

W całym turnieju wzięło udział 21 zawodniczek i zawodników z Głogowa, Jeleniej Góry i miejscowości z powiatu głogowskiego. Najmłodsi grają lżejszymi piłkami, na mniejszych kortach.
Wszyscy uczestnicy  od 1 do 4 ( grupa młodsza) otrzymał puchary ufundowane przez Pana Prezydenta Miasta Głogowa. Trzy pierwsze miejsca w każdej grupie zostały wyróżnione nagrodami rzeczowymi i bonami towarowymi, ufundowanymi przez właścicieli sklepu Sportowego „Sporting”. Natomiast Głogowskie Towarzystwo Tenisowe poza organizacją, wynajęciem kortów, zakupie owoców, wręczyło najlepszym czwórkom dyplomy, a dla najmłodszych zawodników również medale za udział.
W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować uczestnikom turnieju, ich opiekunom, darczyńcom oraz organizatorom turnieju z ramienia GTT:  Włodzimierzowi Szypskiemu, Andrzejowi i Maciejowi Kulhawikom.

 

Galeria zdjęć: