Podsumowanie nocnego turnieju im. Andrzeja Fogta

Tydzień temu ze względu na opady deszczu, Głogowskie Towarzystwo Tenisowe nie mogło przeprowadzić turnieju tenisa ziemnego , singla pań i debla panów im. Andrzeja Vogta. Natomiast w piątek 17 maja o godzinie 17.45 na kortach miejskich przy ul. Wita Stwosza 1 organizatorzy z GTT przy pięknej pogodzie rozpoczęli rozgrywki. Panowie w dwóch i panie również w dwóch grupach grając każdy z każdym, rywalizowali o zakwalifikowanie się do gier finałowych.

W przerwie między meczami Zarząd GTT zaprosił zawodników i kibiców na pyszne jedzonko z grilla. Po rozegraniu 36 spotkań o godzinie 3.30 w nocy wyłoniono cztery panie i cztery pary panów do gier finałowych.

W sobotę o godzinie 18.00 przystąpiono do rywalizacji o piękne puchary ufundowane przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe. W grach finałowych panie i panowie musieli rozegrać po cztery mecze. O godzinie 21.30 Prezes GTT Wiesław Ławrowski rozdał trofea dla najlepszych zawodników. I tak pierwsze miejsce w singlu zajęła Karolina Lipińska, drugie Dorota Rzepecka, a na trzecim miejscu uplasowała się Edyta Blida.

Wśród panów najlepszą parą okazali się Michał Adamczak i Jerzy Przybysz, którzy wygrali w finale ze Zdzisławem Koniecznym i Krzysztofem Dąbrowa, w walce o trzecie miejsce okazali się lepsi Wojciech Skołozdrzy i Grzegorz Dziadulewicz. Tuż pod pudłem stanęła Iwona Matulewicz i para – Piotr Tomaszewski i Marek Dopierała.

Serdecznie pozdrawiam – Wiesław Ławrowski.

 

Galeria zdjęć: