Otwarcie sezonu z „Atleticiem”

Przy idealnej pogodzie dla tenisistów , Głogowskie Towarzystwo Tenisowe zorganizowało pierwszy turniej tenisa ziemnego na kortach otwartych „Otwarcie  Sezonu z Atleticiem”. Był to turniej dla dzieci , młodzieży i dorosłych. W sobotę od godziny 9.00 do 22.00, a w niedzielę również od 9.00 do 16.00 godziny na czterech kortach miejskich przy ulicy Wita Stwosz 1 prawie 60 zawodniczek i zawodników z Głogowa i okolic, rozegrało równe 100 meczów.

W kategorii do 12 lat dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Linda Wysocka, drugie Weronika Skwarek i trzecie Adrianna Kluska.  Najlepszym chłopcem okazał się Alan Hapke , który w finale zwyciężył Jakuba Rozmusa, a na trzecim miejscu uplasował się Jędrzej Fukacz.

W kategorii do 16 lat, najlepszą zawodniczką okazała się Julia Stefanów, drugie miejsce zajęła Natalia Kubiak, trzecie Klaudia Kubiak. W finale Szymon Rzepecki musiał uznać wyższość Jakuba Lasoty, a na najniższym podium stanął Łukasz Szypski.

Najlepszą zawodniczką wśród pań była Ewelina Nadała, drugie miejsce zajęła Martyna Gruntkowska i na trzecim uplasowała się Grażyna Radoszewska.

Pan Robert Oliwa był najlepszy w grupie olbojów, Wojciech Skołozdrzy, który zajął drugie miejscy okazał się lepszy od Aleksandra Kidy.

Oczywiście najwyższy poziom zaprezentowali zawodnicy w grupie open. W finale, Bartek Radoszwski pokonał Mariusza Zielińskiego , a w walce o trzecie miejsce, lepszym okazał się Mariusz Bajer.

Wszystkie wymienione osoby zostały nagrodzone pucharami ufundowanymi przez Pana Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza i bonami towarowymi , które ufundował właściciel sklepu Atletic , Pan Krzysztof  Klonowski.

 

Galeria zdjęć: