Ostatni turniej w sezonie letnim podsumowany

W ostatni weekend września na kortach miejskich przy ulicy Wita Stwosza 1, rozegrano  turniej tenisa ziemnego „Zakończenie Sezonu” . Był to już ostatni turniej z dziesięciu  zorganizowanych przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe w sezonie 2014.
W sobotę o godzinie 9.00 przystąpiło do rywalizacji o puchary ufundowane przez Pana Prezydenta Głogowa 40 zawodniczek i zawodników w czterech kategoriach. Dziewczęta do 14 i 18 lat , oraz chłopcy do 14 i 18 lat. Pogoda w 2014 roku nie rozpieszczała tenisistów. Turnieje przerywały opady. niektóre musiały być przekładane na inny termin, ale turniej na zakończenie sezonu w sobotę do godziny 19.00 i w niedzielę od 9.00 do 14.00 odbył się przy pięknej i słonecznej pogodzie. Może była to nagroda za fatalną pogodę przez prawie cały sezon.
W sumie przez dwa dni rozegrano czterdzieści spotkań, co pozwoliło wyłonić najlepszych w poszczególnych grupach:
 
Dziewczęta do lat 14:
I miejsce – Natalia Kubiak 
II miejsce – Marta Siennicka 
III miejsce – Klaudia Kubiak
IV moiejsce – Linda Wysocka
Chłopcy do lat 14:
I miejsce – Błażej Jaskólski
II miejsce – Michał Osomański
III miejsce – Dariusz Błażejewski
IV miejsce – Jakub Kubiak
Dziewczęta do lat 18:
I miejsce – Julia Stefanów
II miejsce – Paulina Jaszkiewicz
III miejsce – Martyna Gruntkowska
IV miejsce – Marysia Ręba
Chłopcy do lat 18:
I miejsce – Jakub Lasota
II miejsce – Marcin Kurosz
III miejsce – Patryk Kiemona
IV miejsce – Jakub Kotula
 
Wszyscy wymienieni otrzymali puchar i dyplomy. W grupach do 14 lat, każda uczestniczka i uczestnik turnieju otrzymali dyplom za udział. Głogowskie Towarzystwo Tenisowe zadbało o organizację , rezerwację i opłacenie kortów, piłki i „utrzymanie poziomu cukru” w organizmach zawodników , zamawiając dla wszystkich słodkie bułeczki.
 
Galeria zdjęć: