Nocny Turniej deblowy im. Andrzeja Vogta

To już trzeci  turniej w tym sezonie lecz pierwszy na kortach otwartych (lecz nawierzchnia kortów była bardzo miękka utrudniała grę  grającym)  przy ul. Wita Stwosza Turniej  organizowany przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe, z  nocy z 10.05 na 11.05.2019 r.   coroczny ,, XVI Nocny Turniej Deblowy panów oraz singlowy pań im. Andrzeja Vogta. Panie zaproponowały ze względu  na dużą liczbę startujących na zagranie także debla zamiast singla.

W grupie pań – turniej wygrały; Białek Anna – Kopczyśka Lidia , drugie miejsce zdobyły Rolla Weronika –Smogulecka Adrianna ,trzecie  Dorota Bartczak- Koziar Ewelina , czwarte Przewożna Anna – Brożyna Danuta.

W turnieju deblowym zwycięską parą  okazała się ; Stusiński Mateusz – Kiemona Tomasz przed Ławrowskim Wiesławem – Skołozdrzym Wojciechem. Trzecie miejsc zajęli Zieliński Mariusz-Dziadulewicz Grzegorz , tuż za podium uplasowali się Bajer Mariusz- Klawiński Sławomir.

Wszystkie zawodniczki i zawodnicy od pierwszego do trzeciego miejsca otrzymali puchary z rąk prezesa Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego  Andrzeja Kulhawika , w miłej i serdecznej atmosferze spędzono chwile przy grillu , oglądają mecze finałowe pań i panów. Kierownikiem turnieju był Klawiński Sławomir pomagali mu Wojciechowski Tomasz i Ławrowska Danuta.

Zarząd GTT zaprasza na kolejny turnie ,,Dzień dziecka z rakietą ‘’ do la 12, do 14 lat do 19lat, który odbędzie się 26.05.2018 r. godz.9.00.

Galeria zdjęć: