Na kortach Rodzinny turniej tenisa

Dnia 10.06.2018 r. o godzinie 10.00 w upalną niedzielę spotkali się na kortach przy ul. Wita Stwosza 1 uczestnicy Rodzinnego Turnieju Deblowo-Mikstowego w tenisie, zorganizowany przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe. W tym roku spotkały się pary deblowe i mikstowe rodzinne- nowa formuła.

Pierwsze miejsce wywalczyła para Rzepecki Szymon i mama Dorota. Drugie miejsce wywalczyła para Stawecki Jakub i tata Daniel. Trzecie miejsce Dziadulewicz Justyna i tata Grzegorz , oraz czwarte miejsce Łukasiewicz Adam i jego tata Robert .

Para zwycięska otrzymała okolicznościowy puchar , pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast każda para startująca w turnieju wzięła  udział w losowani torby sportowej. Szczęśliwą parą okazała się para Brożyna Olaf i jego mama Danuta. Nad całością turnieju czuwał Członek zarządu Sławomir Klawiński. W  dniach 3-9.07.2018  przyjeżdża do Głogowa grupa dzieci z klubu tenisowego  z Niemiec , grupę  młodzieży będą  gościły rodziny dzieci z GTT z bogatym programem ( będą wycieczki ,  wspólne gry i zabawy oraz turniej tenisa).

Galeria zdjęć: