Mistrzostwa Polski „Sprawni-Razem”

W dniach 7-9.06.2013 odbyły się Mistrzostwa Polski w Tenisie ,,Sprawni-Razem” zawodnicy GTT  przez dwa dni w tym prestiżowym turnieju w kraju, na słynnych kortach na których występowali najlepsi tenisiści Świata . Mistrzostwa poprzedziła konsultacja Kadry Polski Sprawni-Razem w której brała udział dwójka głogowian : Lipińska Karolina i Tomaszewski Piotr oraz powołany Serafiniak Miłosz. Na Mistrzostwa dojechali dwaj uczniowie ZPSW z Głogowa Koliński Piotr i Stusiński Mateusz zawodnicy GTT.
W kategorii ,, OPEN PAŃ ” Lipińska Karolina zdobyła dwa złote medale (w singlu i deblu z Wioletą Polak z Kłodzka)
W kategorii,, OPEN MĘŻCZYZN ” Piotr Tomaszewski zdobył dwa medale : brązowy w singlu i złoty w deblu z Adamem Muchą z Kłodzka. Piotr w singlu po bardzo wyrównanym meczu na  korcie centralnym w półfinale uległ fantastycznie grającemu zawodnikowi Miłoszowi Serafiniakowi który w finale także  pokonał  Adama Muchę ,w tej grupie Piotr Koliński uplasował się na 7 miejscu.
W kategorii do lat 18 -tu Stusiński Mateusz zdobył złoty medal w singlu.
W klasyfikacji drużynowej Głogowianie zajęli I miejsce.
Następnym przystankiem dla tych wspaniałych sportowców będzie wyjazd do Czech na Mistrzostwa Świata  INAS FID w Tenisie 23-28.06.2013 r. Jesteśmy już od kilku miesięcy w cyklu przygotowań do tego najważniejszego wydarzenia sportowego w tym roku i mam nadzieje z nasza kadra 4 osobowa powróci z medalami z Czech.