Mikst Rodzinny 2012

Tydzień temu w sobotę Głogowskie Towarzystwo Tenisowe zorganizowało turniej tenisa ziemnego „Mikst Rodzinny o Puchar Starosty Głogowskiego” . Tym razem do rozgrywek mogli przystąpić tylko zawodnicy spokrewnieni. Do rywalizacji przystąpiło 13 pań i 13 panów. Pary mieszane rywalizowały w trzech grupach , każdy z każdym. Niestety mocne opady deszczu o około godziny 19.30 zmusiły zawodników do przerwania gry. Wbrew pozorom dobrze się złożyło , ponieważ zbliżała się godzina meczu Polska – Czechy i mało kto chciałby w tym momencie rywalizować na korcie. Jeszcze przed meczem naszej polskiej drużyny uczestnicy turnieju posilili się smakołykami z grilla przygotowanymi przez członków Zarządu GTT.

 

W świetnych nastrojach ” Polska biało-czerwona” w odpowiednich barwach narodowych zawodnicy uczestniczący w turnieju i fani tenisa ziemnego zasiedli przed domkiem klubowym, gdzie mogli oglądać zmagania naszej reprezentacji. Niestety rozstano się w minorowym nastroju.

 

Po tygodniu, w sobotę 23 czerwca o godzinie 15.00 przy pięknej pogodzie, już bez dodatkowych emocji, pary deblowe dokończyły rozgrywki. Wieczorem około godziny 19.00 wszystko było jasne. Pierwsze miejsce zajęło rodzeństwo – Paula i Bartosz Chmiel (byli zawodnicy GTT), drugie małżeństwo – Edyta i Jarosław Blida, natomiast na trzecim miejscu uplasowało się również małżeństwo – Grażyna i Ryszard Radoszewscy. Najlepsze pary zostały uhonorowane pucharami ufundowanymi przez Pana Starostę Powiatu Głogowskiego.

 

Galeria: