Kalendarz imprez w 2013 roku

Głównymi imprezami organizowanymi przez GTT, jak zawsze będą w przyszłym roku turnieje tenisa ziemnego, których planujemy zorganizować dwanaście. Będą to rozgrywki jedno lub dwudniowe dla dzieci i młodzieży,dorosłych oraz dla całych rodzin. Wykaz turniejów przedstawiam w załączniku do niniejszego pisma na samym dole strony.

W przyszłym roku 20 członków GTT uda się do Niemiec na 19 wymianę dzieci i młodzieży. Nasze spotkania na przemian odbywają się w Niemczech i w Polsce. Według wstępnych ustaleń odbędzie się ona od dnia 3 do 9 lipca 2013 roku. W trakcie wymiany będziemy gościć u niemieckich przyjaciół w niemieckich rodzinach i uczestniczyć w ciekawych imprezach turystyczno-sportowych. Kulminacyjnym punktem wymiany będzie turniej o puchar przechodni .

Kolejnym zadaniem GTT jest przeprowadzenie rozgrywek ligi tenisowej panów do 45 roku życia, ligi oldbojów, ligi kobiet oraz ligi deblowej ,w których uczestniczy około 100 zawodników i zawodniczek. Rozgrywki trwają od połowy kwietnia do połowy października , w trzech edycjach. Poza wkładem organizacyjnym rozgrywek , GTT ponosi tylko koszty związane z zakupem pucharów dla najlepszych zawodników w każdej grupie. 

 

KALENDARZ IMPREZ GTT ( do pobrania w pliku pdf )