Julia i Michał na podium we Wrocławiu

W dniach 9-10.12.2017 we Wrocławiu odbył się tenisowy turniej z cyklu Olimpijski Kids Cup by Head w którym udział wzięło pięciu zawodników GTT: Julia Kałamajka, Michał Nadała,  Piotr Szczepanowski, Adam Łukasiewicz i Daniel Mazur.

Największe sukcesy odnieśli 9 -latkowie Julia Kałamajka (grupa dziewcząt) oraz Michał Nadała (grupa chłopców), którzy w kategorii wiekowej do 10-lat zajęli 3 miejsca. Mecze rozgrywane były na wysokim poziomie, każdy pojedynek obfitował w długie i ciekawe wymiany. W kategorii młodszej  – do 9 lat, wejście do fazy pucharowej turnieju wywalczył Piotr Szczepanowski, gdzie po zaciętych walkach uległ rywalom osiągając ostatecznie piąte miejsce w turnieju. Adam Łukasiewicz i Daniel Mazur nie wyszli z fazy grupowej, jednak dla nich samych turniej ten był nowym, cennym  doświadczeniem w tej grupie wiekowej – dotychczas startowali w kategorii do lat 7. Wszystkim naszym zawodnikom życzymy dalszych sukcesów sportowych.