Ada i Bartek zagrali w Niemczech

Świetna gra  Ady Kluski i Bartosza Radoszewskiego GTT w Dreźnie. W dniu 21 listopada odbył się   turniej  tenisowy SPIEL. SATZ UND SPASS. Steffi-Graf-Jugend-Serie U12   do lat 12 w którym, wzięła udział Ada, jest to jeden  z pięciu turniejów firmowany przez samą Steffi Graf. Turniej rozgrywany był  w pięknej hali tenisowej Sportpark Dresden. Jest to turniej grupowy i każdy z zawodników zgodnie z regulaminem gra 2 mecze.

Najlepsi zawodnicy którzy, odniosą najwięcej zwycięstw  wezmą udział w  Masters der Steffi-Graf-Jugendserie Winter 2015/16.  Ada wygrała oba mecze i zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie .Shvedova Maria Tc Blu Weiss Dresden – Adrianna Kluska Gtt Głogów 0-6 0-6 Belger Jule Christiane TC Pirna – Adrianna Kluska Gtt Głogów 2-6 2-6

Bartek zagrał kolejne mecze ligowe, tym razem przeciwko Freiberger HTC. Niespodziewane trafił na bardzo dobrego leworęcznego zawodnika. W sumie wygrał swój mecz 7-5 7-5  drugi debel był łatwiejszy  bo wygrali z kolegą z zespołu 6-2 6-3. Cały zaś mecz 4-2. Gratulacje dla Ady od sympatyków tenisa i Zarządu GTT.

Galeria zdjęć: