Darek Błażejewski drugi

W Złotowie odbył się młodzieżowy turniej tenisa ziemnego z okazji Euro Eco Festival – czyli Dni Miasta. Zawodnik GTT rozegrał 5 meczy. Po 3 meczach grupowych wygranych po 6:1 i meczu półfinałowym (6:2,6:1) w finale naprzeciw siebie stanęli starzy, dobrzy znajomi: Dariusz Błażejewski z Głogowa i Stanisław Leszczyński ze Złotowa. Pierwszego seta 6:2 wygrał kilkukrotny triumfator złotowskich turniejów D. Błażejewski. W drugim secie, po pasjonujących wymianach 3:6 wygrał S. Leszczyński. O wszystkim miał zdecydować super tiebreak, rozgrywany do 10. W nim najpierw przewagę osiągnął Darek Błażejewski, na finiszu lepszy okazał się jednak S. Leszczyński, wygrywając ostatecznie po 2 godzinnej batalii 10:8. Trzecie miejsce zajął Aleksander Kozicz, a czwarte niespodziewanie Patrick Wnuk z Hannoveru – zwycięzca turnieju OPEN, który odbył się tydzień wcześniej.