Zawodnicy GTT górą w Wrocławiu, czwórka na podium.

W dniach 19-20 stycznia 2019 odbył się we Wrocławiu drugi turniej klasyfikacyjny VI edycji WTA McDonald’s Kids Cup. Nasi tenisiści spisali się na nim bardzo dobrze i wrócili z pucharami.

W kategorii pomarańczowej do lat 9 piąte miejsce zajął Stanisław Adamczak.

W kategorii zielonej do lat 10 wystąpił Piotrek Szczepanowski, który do finału szedł jak burza tracąc maksymalnie 2 geny w meczu. W finale pokonał go jednak 1:4 zawodnik, którego tym samym wynikiem pokonał w fazie grupowej i ostatecznie Piotrek zajął drugie miejsce.

W kategorii żółtej dziewcząt do lat 14 drugie miejsce po bardzo dobrym turnieju i niezwykle zaciętych meczach wywalczyła Karolina Nadała. Natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Julia Kałamajka.

W kategorii żółtej chłopców ponownie niepokonany był Michał Nadała, który dopiero w finale oddał przeciwnikowi jednego gema i tym samym wywalczył pierwsze miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy i osiągniętych wyników ,naszych zawodników Prezes Andrzej Kulhawik.