VII Nocny Turniej Deblowy

W piątek i sobotę Głogowskie Towarzystwo Tenisowe zorganizowało VII Nocny Turniej Deblowy im. Andrzeja Vogta i IX Turniej Singlowy Pań. 11 maja o godzinie 18.00 do zmagań na kortach miejskich przy ulicy Wita Stwosza 1 , przystąpiło 31 zawodników i zawodniczek. Panie rywalizowały w 3, a panowie w 2 grupach. Niestety przed godziną 24.00 obfite opady deszczu przerwały rozgrywki do których powrócono w sobotę również o godzinie 18.00. Po wyłonieniu najlepszych w grupach rozegrano półfinały i finały. Krótko przed północą wszystko było już jasne.

Pierwsze miejsce wśród pań zajęła Dorota Rzepecka, na drugim miejscu uplasowała się Bożena Ławrowska natomiast trzecie miejsce zajęła Anna Karbownik.

W deblu najlepszą parą okazali się Wojciech Skołozdrzy i Wiesław Ławrowski, którzy w finale pokonali Wojciecha Adamowicza i Mariusza Bajera, natomiast z walki o trzecie miejsce zwycięsko wyszli Ryszard Bochanysz i Michał Skołozdrzy. Puchary dla najlepszych ufundował właściciel sklepu „Atletic” Pan Krzysztof Klonowski.

Głogowskie Towarzystwo Tenisowe poza organizacją zadbało o siły zawodników zapraszając wszystkich na grilla.