Udany występ najmłodszych zawodników

W Złotoryi odbył się tenisowy turniej dla dzieci „Złota Gwiazdka”. W kategorii najmłodszych dzieci GTT reprezentował Krzysztof Porębski, który zajął III miejsce. W grupie pomarańczowej (do lat 9) Głogów reprezentowali Adrianna Kluska i Grzegorz Porębski. Oboje przegrali swoje pierwsze mecze z późniejszymi finalistami turnieju, odpowiednio Ada z Piotrem Banaszkiewiczem 3:6, a Grzegorz z Bartłomiejem Pacankiem 2:6. Oboje wygrali kolejne spotkania i ostatecznie zmierzyli się w meczu o trzecie miejsce. Po bardzo zaciętym pojedynku lepsza okazała się Adrianna Kluska zwyciężając w  7:6(7/5). W finale Piotr Banaszkiewicz z Legnicy pokonał klubowego kolegę Bartłomieja Pacanka. Życzymy dalszych sukcesów  tym młodym dobrze za powiadającym się zawodnikom GTT. Trener GTT Andrzej Kulhawik.