Udany turniej naszych Oldbojów

W dniach 27-28 Czerwca podczas obchodów Dni Lubina został rozegrany Turniej Tenisa Ziemnego, o Puchar Prezydenta Miasta. W zawodach uczestniczyła również liczna grupa zawodników z Głogowa, Zdzisław Konieczny, Tomasz Kiemona, Hubert Kasprzak, Wojciech Skołozdrzy. Turniej rozegrano w różnych  kategoriach wiekowych tj. open, 40, 50, 60  jak również debel .

Nasi tenisiści grali ze zmiennym szczęściem Tomasz Kiemona w kategorii 40 doszedł do ćwierćfinału. Zdzisław konieczny w kategorii 60  uplasował się na IV miejscu. Wojciech Skołozdrzy w kategorii  50 doszedł do finału, gdzie spotkał się Janem Janiszakiem  z Lubina przegrywając 7;5 , 7;6 zajmując II miejsce w turnieju. Rozegrano również zawody par deblowych, nasza para Z.Konieczny, W.Skołozdrzy zajęli I miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lubina.