Udane Mistrzostwa Dolnego Śląska

W dniach 13-14 .06.2014 w Złotoryi zostały rozegrane Dolnośląskie mistrzostwa juniorów w tenisie ziemnym. W mistrzostwach wzięło 3 zawodników reprezentujących  GTT Głogów. Hubert Kasprzak, Bartosz Radoszewski oraz Remigiusz Dopierała. Najlepszy wynikiem może pochwalić się Remigiusz Dopierała który, dotarł do finału mistrzostw. Niestety w finale uległ zawodnikowi gospodarza mistrzostw  Wiktorowi Kubiczowi  ZTT  Złotoryja zajmując ostatecznie 2 miejsce zdobywając  srebrny medal. Brązowym medalem  w singlu może pochwalić się Bartosz Radoszewski, który w walce o finał uległ koledze klubowemu Remigiuszowi Dopierale. W grze deblowej Remigiusz Dopierała wraz z Bartoszem Radoszewskim grając razem w parze wywalczyli w tytuł wicemistrzowski ulegając w finale parze Wiktor Kubicz ZTT Złotoryja, Bujakiewicz Bartosz KTA Wrocław. Również w grze deblowej z bardzo dobrej strony pokazał się Hubert Kasprzak, który wraz z partnerem Mysyk Marcin ZTT zajęli 3 miejsce zdobywając  brązowy medal.