Stusiński Mateusz Mistrzem Polski w tenisie Sprawni –Razem

Stusiński Mateusz Mistrzem Polski w tenisie ,,Sprawni –Razem ‘’ przepustka na M. Ś do Australii.

W Dniach 14-16.06.2019r. w Słupsku odbył się  Ogólnopolski Turniej w Tenisie  ,, Sprawni-Razem”

Uczestniczyło  30 zawodników   ze Słupska ,Człuchowa, Czerska , Kłodzka ,Polanicy ,i Głogowa.

Głogów reprezentowali:    absolwenci  ZPSW z Głogowa , zawodnicy  GTT :  Mateusz Szajek , Mateusz Stusiński, Mateusz Stanik.

W sobotę turniej odbył się w upalne , lecz w niedzielę półfinały i finały odbyły się w chłodny poranek z lekką mżawkę . Mimo tego zawody zostały ukończone w czasie.

W finale Mateusz Stusinski nie miał żadnych problemów wygrywając z Łakiewiczem Marcinem z Kłodzka  6/1

Natomiast  Mateusz Szałek  zajął czwarte  miejsce w singlu, jest to wysoki wynik dla Mateusza który niedawno uprawia tą dyscyplinę.

Nasz trzeci zawodnik Mateusz Stanik w singlu wywalczył 8 jest to zawodnik który od niedawna trenuje tenis a posiada dużą wole walki.

W deblu nasza para Mateusz Stusinski  i Mateusz Szajek  zdobyła srebrny medal.

Był to kolejny bardzo dobry występ naszych zawodników.

Mateusz Stusiński zapewnił sobie tym zwycięstwem udział w  INAS GLOBAL GAMES w Brisbane w Australii  12-19.10.2019 r.

Chłopcy na co dzień pracują w  Głogowskich firmach , godzą prace  z treningami i wyjazdami.

Był to kolejny bardzo  udany wyjazd pod względem sportowym jak i poznawczy. Trener  Andrzej Kulhawik