Podsumowanie nocnego turnieju

Wczoraj o godzinie 22.00 na kortach miejskich przy ulicy Wita Stwosza zakończyli dwudniowe zmagania tenisistki i tenisiści. W piątek o godzinie 18.00  do walki o puchary ufundowane przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe przystąpiło 8 pań w singlu i 16 panów w deblu.  GTT zadbało również o żołądki uczestników turnieju i około godziny 22.00 zaprosiło wszystkich na grilla.
Panie i panowie grali w dwóch grupach , każdy z każdym. Rozgrywki trwały do północy. Końcówka  ostatniego meczu pań toczyła się w deszczu. Mimo nocnych opadów w sobotę o godzinie 18.00 przystąpiono do gier półfinałowych i finałowych.
Pierwsze miejsce zajęła Dagmara Wandycz, drugie – Dorota Rzepecka, trzecie – Edyta Blida, a tuż za podium – Lidia Kopczyńska. Wśród  panów najlepszą parą okazali się Mariusz Bajer i Rafał Gołembiewski, którzy w finale pokonali Zdzisława Koniecznego i Wiesława Ławrowskiego. Na trzecim miejscu uplasowali się Michał Witczak i Piotr Piechowiak ,którzy pokonali Wojciecha Skołozdrzego i Kamila Chorążaka.