Pierwszy turniej rozegrany

Otwarte X Mistrzostwa Głogowa w Mini Tenisie do lat 6,8,10 i 14 lat o Puchar Prezydenta Głogowa

W dniach 6-7.04.2019r. w Głogowie na kortach krytych ,,Tenniskulclub’’ odbył się  Otwarte X Mistrzostwa Głogowa w Mini Tenisie do lat 6,8,10 i 14 lat o Puchar Prezydenta Głogowa.

W turnieju wystartowało 53 zawodników z Zielonej Góry , Lubina ,Legnicy i Głogowa. Rywalizacja  trwała dwa dni.

W sobotę zmagali się na korcie zawodnicy do lat 14.

Pierwsze miejsce wywalczył Hapke Alan, drugi był Jakub Rozmus trzeci Grzegorz Porębski i czwarty Michał Nadała.

W śród dziewczyn pierwsze miejsce wywalczyła  Julia Kałamajka ,druga była Laura Urbańczyk ,trzecia Julia Dyba i czwarta Karolina Nadała.

W niedzielę zmagali się młodsi :

Do Lat 6  miejsce pierwsze zajęła Mia Grabowska drugie Lena Bilińska trzecia Zuzanna Małachowska i Ada Sławińska oraz Oliwia Bretsznajder.

Do lat 8 miejsce pierwsze zajęła Lena  Pisarczyk drugie Anita Cytrycka trzecia Zofia Jęczmionka i czwarte Wiktoria Burda .

Do lat 8 chłopcy pierwsze miejsce zajął Igor Sendłak drugie Jan Nowicki trzecie Kajetan Jasak i czwarte Rzeznicki Aleksander.

Do lat 10 miejsce pierwsze zajęła Dominika Straszewska drugie Zuzanna Bąkała trzecia Marianna Grygiel i czwarte Karolina Tłumiłowicz .

Do lat 10 chłopcy pierwsze miejsce zajął Daniel Mazur drugie Szymon Adamczyk trzecie Adam Łukasiewicz i czwarte Mikołaj Dumicz.

Pierwsza czwórka otrzymała puchary, dyplomy a pozostali medale za udział.

Dziękujemy   organizatorom  turnieju  : Maciejowi  Kulhawikowi, Ewelinie  Nadale, Tomaszowi Wojciechowskiemu, Arkadiuszowi Kaczorowi o raz sędziom zawodnikom GTT , Puchary wręczał w imieniu  Prezydenta Głogowa prezes GTT Andrzej Kulhawik  .

Zapraszamy na Turniej ,,  Otwarcie sezonu  2019r. na kortach otwartych Chrobry  GłogówS.A’’ do lat 12i 16 oraz dla dorosłych dnia 27-28.04.2019r.