Nocny Turniej deblowy panów oraz singlowy pań

To już przed ostatni Turniej na  kortach otwartych w tym sezonie przy ul. Wita Stwosza organizowany przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe, z  nocy z 20.09 na 21.09.2019 r.  ,,Nocny turniej deblowy panów oraz singlowy pań.

W grupie pań – turniej wygrała Krzemień Sabina , drugie miejsce zdobyła Falkowska Jolanta , trzecie Ławrowska Danuta, tuż za podium  Kożiar Ewelina  i  Smogulecka Adrianna.

W turnieju deblowym zwycięską okazała się para Stusiński Mateusz- Kiemona Tomasz przed Skołozdrzy Wojciechem – Ławrowski Wiesławem. Trzecie miejsce na podium zajęli Zabłocki Dariusz – Żmuda Mirosław , tuż za podium uplasowali się Wota Grzegorz – Osior Mirosław.

Wszystkie zawodniczki i zawodnicy od pierwszego do trzeciego miejsca otrzymali puchary z rąk prezesa Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego  Andrzeja Kulhawika , w milej i serdecznej atmosferze spędzono chwile przy grillu , oglądają mecz finałowy pań. Kierownikiem był Danuta Ławrowska  i sędziom turnieju Wojciech Skołozdrzy.

Zarząd GTT zaprasza na kolejny turniej, ostatni w tym sezonie na kortach otwartych’ Podsumowanie Ligi Tenisowej Pań i Panów, który odbędzie się 28.09.2019 r. r. godz.9.00