Nocny Turniej deblowy Panów oraz singlowy pań Im. A. Vogta

To już drugi turniej na kortach otwartych przy ul. Wita Stwosza organizowany przez Głogowskie Towarzystwo Tenisowe, z  nocy z 12.05 na 13.05.2018  rozegrano coroczny ,,Nocny turniej deblowy panów oraz singlowy pań im. Andrzeja Vogta.

W grupie pań – turniej wygrała Grażyna Radoszewska , drugie miejsce zdobyła Dorota Bartczak , trzecie Weronika Rola, tuż za podium  Danuta Ławrowska.

W turnieju deblowym zwycięską okazała się para Wojciech Skołozdrzy – Andrzej Kiedrowski przed Darkiem Zabłockim – Janem Tokarzem. Trzecie miejsce na podium zajęli Piotr Piechowiak – Mirosław Osior , tuż za podium uplasowali się Grzegorz Dziadulewicz- Tomasz Wojciechowski.

Wszystkie zawodniczki i zawodnicy od pierwszego do trzeciego miejsca otrzymali puchary z rąk prezesa Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego  Andrzeja Kulhawika , w milej i serdecznej atmosferze spędzono chwile przy grillu , oglądają mecz finałowy pań.