Mateusz Stusiński Mistrzem w „Sprawni-Razem”

W Dniach 17-19.06.2016 w Kłodzku odbył się Ogólnopolski Turniej w Tenisie ,, Sprawni-Razem”. Uczestniczyło w nim 35 uczestników mistrzostw ze Słupska, Czerska, Kłodzka, Polanicy i Głogowa. Głogów reprezentowali uczniowie ZPSW, zawodnicy GTT: Mateusz Stusinski, Mateusz Szajek (nie pojechał nasz zawodnik Piotr Tomaszewski, ubiegłoroczny mistrz Polski, ponieważ przebywa w szpitalu, zmaga się chorobą. Życzymy Piotrowi szybkiego powrotu do zdrowia). Mistrzem Polski na rok 2016 został Mateusz Stusiński. Pokonał w finale Kamila Konkiela ze Słupska. W deblu nasza para Mateuszów zajęła drugie miejsce, zostali pokonani przez parę ze Słupska. Po każdym dni zmagań na kortach chłopcy zwiedzili Polanicę, twierdzę Kłodzką ,oraz płynęli gondolą po kanale Kłodzkim. Był to kolejny udany wyjazd pod względem sportowym jak i poznawczy. Trener Andrzej Kulhawik