Dobre wyniki w Masters Kubot Kids Cup

W niedzielę 24 września odbył się w Legnicy turniej Masters Kubot Kids Cup podsumowujący cały sezon, w którym brało udział tylko 8 najlepszych zawodników z każdej kategorii. Głogowski Klub Tenisowy reprezentowało 4 zawodników.

W kategorii do lat 8 wzięli udział Adam Łukasiewicz i Daniel Mazur. Adam zajął pierwsze miejsce pokonując w finale Szymona Adamczyka z Lubina 7/1 7/4, a w klasyfikacji generalnej po całym cyklu uplasował się na miejscu drugim.
W kategorii do lat 9 zwyciężył Michał Nadała wygrywając w finale z Kacprem Berkowskim z Legnicy 7/5. W klasyfikacji generalnej Michał zajął ostatecznie trzecie miejsce.
Natomiast w kategorii do lat 10 nasz klub reprezentował Hubert Wyrozumski. W tym turnieju nie udało mu się niestety wygrać żadnego meczu, ale w klasyfikacji generalnej zajął bardzo dobre czwarte miejsce.
Dzieci otrzymały wspaniałe puchary i nagrody, a kibicowali im przez cały dzień rodzice Łukasza Kubota. Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników.