Bartek Radoszewski wygrał turniej

Bartek Radoszewski najlepszy w Mistrzostwach Północnej Brandenburgi w Niemczech. Zawodnik GTT po dwóch dniach wzmagań 5-6.07.2014  w pierwszym meczu pokonał: Fügner Phillipp (TC BSC Süd 05 Brandenburg)   turniejowa 4 – 6/0 6/0, w drugim: Schaefera Harm (TK Blau-Gold Steglitz) –   6/1 6/1, w  półfinale turniejowa 2 Thana Eike (TC BSC Süd 05 Brandenburg)  6/1 6/0. W Finale po 2,5godz meczu pokonał, turniejowa 3 Hillebranda Marc-Paula (Universitätssportverein Potsdam)  6/4 6/3. Dla Bartka był to kolejny turniej w Niemczech ale tym razem stanął na najwyższym podium i tu Bartkowi należą się duże słowa uznania, zasłużył na tą wygraną. Bartek często trenował dwa razy dziennie na korcie oraz było można go  spotkać w parku  podczas biegania lub na siłowni. Jest uczniem II klasy LO-2 w Głogowie ma 16 lat. Serdeczne gratulacje od trenerów Andrzeja i Macieja Kulhawik i wszystkich sympatyków  tenisa głogowskiego.